O firmie

Manufaktura odzieży to firma świadcząca usługi z zakresu krawiectwa w szerokim tego słowa znaczeniu. Podejmiemy się stworzenia kolekcji z zakresu mody damskiej, męskiej, dziecięcej jak również tekstylii domowych czy odzieży roboczej. Klienci którzy z nami współpracują mogą liczyć na naszą pomoc i doradztwo na każdym etapie. Dostosowujemy się do uwag, ale też chętnie służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Praca z nami do czysta przyjemność!

OD PROJEKTU PO GOTOWY PRODUKT

Naszym oczkiem w głowie jest szwalnia, która została bogato wyposażona w szereg urządzeń. Na ponad 30 maszynach do szycia z perfekcją i starannością pracują szwaczki. Ponadto prężnie działa nasza krojownia. Na każdym etapie produkcji kontrolowana jest jakość, nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia. Nie zapominajmy również o wzorcowni, mimo iż w głównej mierze realizujemy zlecenia na podstawie szablonów i wykrojów dostarczonych przez klienta to również jesteśmy w stanie stworzyć projekt całkowicie od podstaw.

NOWOCZESNY PARK MASZYN

Posiadamy własne, rozbudowane zaplecze produkcyjne. W skład naszego parku maszynowego wchodzą:
– overlocki oraz overlock mereżka
– stębnówki automatyczne
– renderki
– guzikarka
– dziurkarka
– napownica
– podszywarka
Oprócz maszyn szwalniczych posiadamy również stanowiska prasowalnicze. Nasza krojownia wyposażona jest w: stoły do lagowania, nóż tarczowy pionowy oraz noże ręczne, klejarkę.

NASI PRACOWNICY

W naszej firmie stawiamy na rozwój, dlatego też stale doszkalamy naszych pracowników każdego szczebla aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wierzymy, że doskonałe rzemiosło to sposób na konkurowanie z zagraniczną produkcją. Aby maksymalnie ułatwić i usprawnić współpracę, zatrudniamy własnego kierowcę, który na terenie Polski odbierze materiały i szablony od klienta, następnie po wykonaniu przez nas zlecenia, odwiezie gotowe produkty w wyznaczone miejsce. Gwarantujemy, że praca z nami będzie miłym doświadczeniem, do którego zechcą Państwo powrócić.

pexels-fauxels-3184423 (1)

NAGRODA

Miło nam poinformowac, że nasza spółka „Manufaktura odzieży non profit Sp z o.o” została uhonorowana Certyfikatem Znaku Jakości Ekonomii Społecznej jako DEBIUT ROKU! 

To dla nas ogromne wyróżnienie, które przyznano nam za nasze zaangażowanie w tworzenie odzieży z misją społeczną oraz działania na rzecz wsparcia różnych inicjatyw społecznych. Wspaniałe potwierdzenie, że nasza praca ma realny wpływ na wspieranie społeczności i działań charytatywnych oraz ogromna motywacja dla nas, by kontynuować naszą misję i rozwijać nasze działania na rzecz dobra społecznego.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na współpracy z firmą KARKO – wiodącym producentem odzieży PLUS SIZE, pozwoliło nam na osiągnięcie bardzo wysokiego poziom jakości oferowanych przez nas usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a wszystkie realizacje wykonujemy z absolutną precyzją i dbałością o każdy szczegół.

 Sprawdź co potrafi nasza szwalnia i zamów prototyp już dziś !